Ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu

Çoğu ailenin ve bireylerin hayali olan ev satın alımından sonraki süreçte hızlıca bir araba veya taşıt sahibi olma hayali geçmektedir. ‘’ Aracım olsa da herşey tamamlansa ‘’ diyen şahıslar bu konuda bankaların taşıt kredilerini kullanarak, hayallerini gerçekleştirebilirler.

Taşıt kredisi çekmek diğer kredi türleri olan ev veya ihtiyaç kredilerine oranla daha basittir. Ancak ön onayı aldıktan sonra evrakların tamamı dahilinde ziraat bankası şubelerine gidilmesi gerekiyor. Bu yüzden evraklardan bir tanesinin dahi eksik olması durumunda kredi onayınız onaylanmayacaktır.

 

Ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu

Günümüzde araç sahibi olmak ve araç kullanmak bir lüks olmaktan çıkarak önemli bir ihtiyaç konumuna gelmiştir. Bu nedenle birçok kişi araç ihtiyacını karşılamak için farklı araçlar satın almaktadır. Araç almayı düşünen kişiler bazı durumlarda maddi olanaksızlıklardan dolayı bankalarla iletişime geçerek araç kredisi çekmektedir. Araç kredisi çekmek isteyen kişilerin birçoğu bu konuda aceleci davranmak istemez. Çünkü bankaların araç kredisi için belirledikleri kredi faiz oranları aynı değildir. Bu nedenle araç almayı düşünen kişiler araç kredisi çekmeden önce en düşük faizi veren bankalardan kredi çekmek ister ve bu nedenle en düşük faizi veren bankadan kredi çekerler.

Bankadan taşıt kredisi çekmek isteyenlerin tc kimlikleri dahilinde herhangi bir ziraat bankası şubesine gitmesi kafidir. Ön onayı alanlar diğer evrakları hazırlayarak, hızlıca kredi başvurusunda bulunabilirler.

Ziraat Bankası taşıt kredisi de banka tarafından müşterilerine sunulan uygun şartlarda sunulan bireysel ihtiyaç kredilerinden biridir. Ziraat Bankası müşterilerine uygun faiz oranları, uygun vade seçenekleri ve uygun geri ödeme planları ile sıfır ve ikinci el araç alımlarında destek sağlamaktadır. Ziraat Bankası taşıt kredisi imkânında banka müşterilerine kredilerde % 1.42 oranında faizli kredi olanağı sunmaktadır. Bankadan alınan sıfır araçlar için peşinat yerine alınan aracın rehini yeterlidir. İkinci el araçlarda ise alınan aracın sigorta teminatı banka tarafından bireylerden teminat olarak alınmaktadır.

Ziraat bankası taşıt kredisi faiz oranları

Faiz oranları her bankada farklı olmakla beraber ziraat bankası faiz oranlarını incelediğimizde güzel vade seçenekleri ve faiz oranı ile karşılaşmaktayız.

Başvuru Kanalları, Şubelerimiz, İnternet Sitesi, İnternet Şubesi, Ziraat Mobil, 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi Gibi yerlerden krediye başvurmak mümkündür. Faiz oranı ise %1.63 olarak görülmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir