Yapı Kredi Bankası Kobilere Nakit Destek Kredisi Nasıl Alınır

Türkiye’nin lider bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası bütün finansman ihtiyaçlarında müşterilerin yanında bulunmaya, sunmuş olduğu çözümler ile de verdiği hizmet kalitesini giderek arttırmaya devam etmektedir. Yapı Kredi ticari işletme sahiplerine yönelik olan hizmetlerine sürekli olarak yenilerini eklemekte ve esnafı desteklemeye devam ediyor.

İş sahibi olmak veya varsa da var olan iş yerlerinin ihtiyaçlarını giderip bu iş yerlerini büyütmek isteyen KOBİ’lere destek sunmayı sürdüren Yapı Kredi Bankası, KOBİ‘leri destekleyen kredi paketleri sayesinde düşük faiz oranlarıyla müşterilere kredi kullanabilme olanakları vermektedir. Avantajlı bir şekilde sunulan koşullarla hizmet almak isteyen esnafa Yapı Kredi Bankası KOBİ bankacılık paketlerinin ayrıcalıklarını sunan banka, kredi kullanmalarının yanı sıra KOBİ’lere özel kredili mevduat hesapları, POS cihazı ve masrafsız şekilde bankacılık hizmetleri gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası başta tarım olmak üzere, gıda ve perakende, turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ’lerin kullanabileceği KOBİ Kredi ürünleriyle Yapı Kredi Bankası esnafa desteğini sürdürmektedir. Yeni bir iş yeri kurmaktaysanız veya var olan işletmenizin ihtiyaçlarını giderip is yerinizi daha da büyütmek istiyorsanız, küçük ya da büyük işletme olmanız fark etmeksizin işletme ihtiyaçlarınızda Yapı Kredi Bankası her zaman size destekte bulunmaya hazırdır.

KOBİ’lere destek kredi paket ürünleriyle 36 aya varan vade seçenekli krediler esnafın kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca ödeme planlarınız dahilinde isterseniz her ay düzenli şekilde yapabileceğiniz ödemeleriniz bütçe durumunuz değerlendirilerek, 3 ayda bir veya 6 ayda bir ödemeli taksit avantajları da sunmaktadır Yapı Kredi Bankası. Desteğiyle küçük veya büyük fark etmeksizin tüm işletme sahibi olan veya işletme sahibi olmak isteyenlere destek sunan Yapı Kredi Bankası Kobilere Nakit Destek Kredisi başvurunuzu yapabilmeniz için internet bankacılığını kullanabilir veya Yapı Kredi Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir