Turkcell Finansman Kredi Başvurusu

Turkcell Finansman Kredi Başvurusu

 

Bankacılık kredi işlemleri günümüzden öncesine bakıldığında kredi almak isteyen kişilerden beklenen koşullar arasında kamu çalışanı olmaları veya borcun ödeneceğine dair bir kefil gösterilmesi sayılmaktaydı. Borcunuzu ödemediğiniz taktide, borcunuz kefil kişiden tahsil edilmek suretiyle alınırdı. Ancak değişen sistemlerle beraber kefilli kredi dönemi neredeyse tamamıyla ortadan kalkmış durumdadır. Bunda yalnızca değişen bankacılık sistemlerinin değil, günümüz teknolojisindeki gelişimlerin de katkısı vardır.

Banka kredileri hakkında yapılan son düzenlemeler ışığında, bankalardan kredi alınmak istendiği zamanlarda en önemli olan konu kredi notunun talep edilen yükseklikte olabilmesidir. Kredi notları, 18 yaşını doldurmuş olan bütün Türk vatandaşları için hesaplaması yapılan finansal bir karnedir. Kredi notlarının puanları 0-1900 arası belirlenmektedir. Bankadan alabileceğiniz düşük limitli kredi paketleri için 1100 puan veya üstünde kredi notunuz bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde hayatlarımıza girmiş olan telefonlar sayesinde tanıştığımız Turkcell şirketi vasıtasıyla kredi notu öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Finansman Kredisiyle kredi notunuzun sorgulamasına aracılık eden bir de kredi olanağı tanınmaktadır. Acil ihtiyaç anlarınızda Turkcell firması kredi finans servisi uygulamasıyla müşterilerin yanında olmaktadır.

Kredi ihtiyaç anlarınızda bankaların sunmuş oldukları kredi faiz vade oranlarını izlemenizi ve size uygun olan koşullardaki kredi seçeneklerini içeriğinde barındırmakta olan uygulamayla, kredi çekiminden önce sunduğu tüyolar ve krediyle ilgili içerikler hakkında da sizleri bilgilendirerek birçok finansman konusu ile ilgili akılcı yöntemleri karşınıza çıkarmaktadır.

Turkcell’in müşterilere sunduğu bu servisten yararlanabilmeniz için BUTCE yazarak 5202’ye kısa mesaj göndermeniz veya faturalı hattınız ile Turkcell müşteri hizmetlerini aramanızdır. Uygulamada yatırımlarınızı nasıl yapacağınız, kredi notunuzu yükseltmek için neler yapabileceğiniz, kredi alabilmenizin kolay yolları gibi pek çok hususta destek sağlanmaktadır. Turkcell hattınızla istediğiniz zaman ve yerde kredi notunuzu sorgulayabilmektesiniz. Kredi notunuzun sorgulanması işlemi bedava olmayıp, her kısa mesajınız için 7 TL ücretlendirme yapılmaktadır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir