Moneygram Anlaşmalı Bankalar

Moneygram Anlaşmalı Bankalar

Moneygram sayesinde yurt dışına para gönderebilir ve yurtdışından gelen paraları çekebilirsini. Bu sistem oldukça güvenilirdir. Yurt içinde ya da yurtdışında moneygram kullanan milyarlarca kullanıcı insan bulunmaktadır. Moneygram kullanıcısı olduktan sonra yapmak istediğiniz ilk para transferi itibari ile sonrası devamlı kayıt altına alınmaktadır İşlemin kayıt altına alınması demek hesabınızdan daha sonra aynı hesaba yapılacak paralarda size zamandan tasarruf etmenizi yardımcı olacaktır. Moneygram yolu ile yapılan para transfer işlemleri karşı tarafın hesabına yaklaşık 10 dakika sonra geçecektir.

Moneygram yolu ile birine para yolladığınız zaman sistem karşı taraf parasını çektiği zaman da bilgilendirme mesajı göndermektedir. Bu durumda sistemin ne kadar güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz. Bilgilendirme mesajı alıp almak istemediğinize dair hesabı açarken bilgilendirilebiliyorsunuz. Bu şekilde avantajların farkına varabilirsiniz. Moneygram sisteminde yapılan kampanyalardan moneygramı kullanan tüm müşteriler bilgi sahibi olmaktadır. Sizde moneygram avantajlarından faydalanmak isterseniz sistemi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Moneygram Hangi Bankalarda Var birlikte inceleyelim;

Tüm dünya üzerinde çok yaygın şekilde kullanılan bu moneygram sistemi Türkiye için yalnızca 3 banka tarafından kullanılmaktadır. Bu 3 banka; Denizbankası,Bank Asya ve Kuveyttürk bankasıdır. Yalnızca bu 3 banka moneygram sistemini kullanmaktadır. Eğer siz de moneygram sistemini kullanmak ister iseniz bu bankalara biri ile çalışmalısınız,bankalardan birine şahsen başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Moneygram için bankalar sizden hiç bir şey talep etmeyeceklerdir. Bankaların size vereceği formları doldurmanız yeterli olacak ve bu formlar sonuçlandırdıktan sonra banka tarafından tarafınıza moneygram kartı verilecek olup,bu moneygram kartına sizde sahip olacaksınız. Bu sayede hem yurt dışına para transferi yapabilir hem de yurt dışından para alabilirsiniz. Sizde tüm bu moneygram avantajlarından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 3 bankadan birine müracaat edip bu karta sahip olmak.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir