Komisyonsuz Kredi Verilir?

İhtiyaçlarımızdan dolayı günümüzde  kredi almak isteyen kişiler oldukça fazladır.bankalardan kredi  almak oldukça zorlaştı bankaların kredi verirken kestikleri masraflar ihtiyacı olan kişileri zor durumda bırakıyor. Bu yüzden kişilerin bir çoğuda banka ile arası iyi olmadığından dolayı kredi alamıyor.bankalar sayesinde yeni bir sektörde ortaya çıktı  bankaların yanı sıra bazı firmalarda var. Üstelik komisyonsuz kredi verilir ilanları ile internette, gazete ilanları ile herkese veriyorlar. Çoğu zaman insanların bu şekilde dolandırıldıklarına da şahit oluyoruz. Bu yüzden komisyonsuz kredi verilir diyen herkese itibar etmeyiniz.

Komisyonsuz kredi verilir diyen kişiler genelde malvarlığı karşılığı kredi verirler.birlikte yapılan sözleşme yada anlaşma sonrasında talep edilen kredi kişiye sunulur.böylece hem kredi veren malını satmış hemde kişi nakit ihtiyacını karşılamış olur. Krediyi aldıktan sonrada her ay düzenli olarak ödeyerek bitirebilir.eğer sizde komisyonsuz kredi almak istiyorsanız yorum bölümünden ilanınızı yayımlayabilirsiniz

İlanlarınıza yaşadığınız şehri, ne kadar kredi istediğinizi, gelirinizin ne kadar olduğunu ve her ay ne kadar ödeyebileceğiniz gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, ilanlarınıza mutlaka size ulaşılabilecek bir iletişim bilgisi bırakınız.

Bu sayede komisyonsuz kredi verilir diyen kişilere çok daha kolay sesinizi duyurabilirsiniz

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir