İş bankası taşıt kredisi başvurusu

Taşıt kredisi çekmek isteyen bireylere iş bankasından uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile taşıt kredisi imkanı sunulmaktadır. Bu kredi sayesinde beğendiğiniz ve kafanıza takılan aracı hızlıca almak mümkün. Taşıt kredilerinde öncelik kesinlikle aracın mevcut durumu olup, 0 veya 2.el olmasına bakılıyor.

İş Bankası’na kredi başvurusunu nasıl yapılacağı ve hesaplama işlemlerinin nasıl yerine getirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu sayfada İş Bankası taşıt kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de İş Bankası taşıt kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli işlemleri yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Çünkü biz sizlere bu alanda İş Bankası taşıt kredisi işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verdik.

 

İş bank taşıt kredisi başvurusu

Kredi başvurusu için öncelikle banka şubelerine uğramanız gerekiyor. Uğrama esnasında yanınızda tc kimlik kartınız olmalıdır. Kredi ön onayı alanlar sonrasında başvuru evraklarını da hazırlamalıdır. Burada en önemli evrak gelir beyannamesidir.

Yine de bu evrakların tam listesini vermek istediğimizde

Başvuru Formu

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi

Gelir durumunuzu gösterir belge

0 km araçlar için alacağınız taşıta ait proforma fatura

2.el taşıt alacaksanız satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi

Şeklinde olmaktadır.

İşbankası taşıt kredisi faiz oranları

2018 yılı süresi dahilinde faiz oranları aşağıda sıralanmıştır.

36 ay vade seçeneği ile taşıt kredisi faiz oranı %1.64 düzeyindedir. Bu orana alınacak olan masraflar ve sigorta ücretleri dahil olmamakla beraber banka şubelerinden iletişim kurulmalıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir