Garanti bankası taşıt kredisi başvurusu

Ev almak isteyen biri genelde evi aldıktan sonra hızlıca taşıt sahibi de olmayı dilemektedir. Bunun için hızlıca para biriktirmeye başlar ve eksik kalan tutar için bankalar ile iletişim haline geçmektedir. Bir bankadan taşıt kredisi çekmek yerine birçok bankadan taşıt kredisi teklifi almak ister. Durum böyle olunca artan rekabetin de etkisi sayesinde kullanıcılara olumlu yansıyarak, araç sahibi olanların düşük faizler ile karşılaşması muhtemel olmaktadır.

Taşıt kredileri başvurularında Garanti bankası taşıt kredisi araba almak isteyenler için adeta ortaya çıkmıştır diyebiliriz. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile tüketicilerin yanlarında olan garanti bankası, taşıt kredileri arasında uygun bankalardan biridir diyebiliriz. Sizlere uygun taşıt kredileri arasında faiz oranları sayesinde en çok kar getirecek olan bu krediye başvurmak da bir o kadar basit olduğunu hatırlatalım.

 

Garanti bankası taşıt kredisi başvurusu

Garanti taşıt kredisine başvurarak 60 ay vade süresine kadar hem 0 km hem de 2.el araçlar için kredi kullanmak mümkün. Kefil arama derdine son veren garanti bankası sizlere taşıt kredisi ile çok ama çok uygun faiz oranlarını sunmakla beraber şubeye gittiğiniz takdirde sizlere daha da uygun faiz oranlarını dahi sunabiliyor.

Başvurunuz için adınıza kayıtlı bir adet fatura örneği, gelir beyannamesi ve kimlik kartınız dahilinde sizlere en yakın garanti bankası şubesine giderek başvurabilirsiniz. Başvuru esnasında aracın durumu personeller tarafından sorulmaktadır yani aracınız ne ise doğru bir şekilde söylemeniz gerekiyor.

Garanti bankası taşıt kredisi faiz oranları

 

Taşıt Kredisi*20.0001,4436 ay750,7930023,2695%

 

Şeklinde olmaktadır. Burada araçların 0 veya 2.el olmasına bakılacaktır. Fazi oranlarının belirlenmesinde vade seçeneği göz önünde olduğundan vade ne kadar çok ise ödeyeceğiniz toplam faizde artacaktır.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir