Denizbank taşıt kredisi başvurusu

Bankalardan biri olan denizbank, bankacılık hizmetleri bakımından oldukça kaliteli bir bankadır. Bu banka ile çalışan sayısı oldukça fazla olmakla beraber bankacılık ürünlerinden kesintisiz bir şekilde faydalanmak mümkündür. İster vadesiz isterseniz de vadeli olsun bir çok bankacılık ürününe 7/24 ulaşmak mümkündür.

Denizbank bankacılık ürünlerini incelediğimizde kredi ürünlerine olan ilginin fazla olduğu görülüyor. Bunun nedeni bankanın faiz politikalarının uygun olması ve vade seçeneklerini esnek tutmasıdır. Denizbank ihtiyaç kredisi kadar taşıt kredisinde de uygun faiz oranı görmek mümkündür. Denizbank taşıt kredisi 2016 yılı dahilinde oldukça cazip fiyatlar ile karşımızda.

Bildiğiniz gibi taşıt kredisinde önemli detaylar her bankada olduğu gibi burada da aracın mevcut durumuna bakılarak kredi onayı verilmektedir. Kredi onayının verilmesi için öncelikle aracın mevcut durumu, markası gözden geçirilmektedir. Buna ek olarak sizlerin kredi notu da çok önemli olmakla beraber bankaların hemen hepsi ilk şart olarak, başvuran kişinin kredi notuna bakmaktadır.

Denizbank taşıt kredisi başvurusu

Başvuru yollarından en basiti sizlere en yakın denizbank şubelerinden birine gitmeniz olacaktır. Tc kimlik kartınız dahilinde, taşıt kredisi başvuru formunu doldurmalısınız. Sonrasında aracın durumuna göre kredi sonucu sizlere bildiriliyor. Dilerseniz denizbank.com.tr adresinden hatta denizbank atmlerinden de taşıt kredisi başvurusu yapmak mümkün.

Son yıllarda moda olan sms ile kredi başvurusunu, denizbank taşıt kredisi ile de yapmak mümkündür.

Denizbank taşıt kredisi faiz oranları

Faiz oranlarını incelediğimizde %1.28 olmakla beraber, 150 TL masraf alınmaktadır.

Araçların durumu incelendiğinde;

Araç bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70

Araç bedelinin 50.000 TL’yi aşan kısmı için %50

Ödenecektir. Başvuru için banka tarafından kimlik belgesi ve gelir belgesi istenmektedir. Banka, gerekli gördüğü durumlarda başka belgeler de talep edebilir. Bu yüzden uygun taşıt kredisi bulmak için bizleri takip edebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir