Denizbank kredi borcu yapılandırması

Ülkemizde hizmet veren bankalardan bir tanesi olan denizbank ile borçlarınız anlık hızlarda yapılandırmakla beraber dilerseniz tüm borçlarınızı bu yapılandırma ile silebilirsiniz. Sizlere daima 7/24 hizmet vermeyi amaç edinen denizbank, müşterisi olsun olmasın her konuda nakit destekleri ile tanınmaktadır. Bu desteklerden bir tanesi de ‘’ denizbank kredi borcu yapılandırması ‘’ başlığı olarak verilmektedir.

 

Denizbank kredi borcu yapılandırması

Bankanın sunmuş olduğu bu avantajın amacı farklı veya kendi bankalarında kredi borcu olan bireylerin ödeyemedikleri tutarları sonrasında yeniden bir yapılandırma yapılarak, ödeme miktarına göre kredilerini yapılandırmasıdır. Bu durumda ödeyemeceğiniz tutarları artık bu yapılandırma sonrasında ödeyebilecek duruma geleceksiniz.

Sadece kredi borcu olmamakla beraber kredi kartı borcunuzu da yapılandırmak, denizbank ile mümkün. Bankanın telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak kredi kartı borcu yapılandırılabilmektedir. Telefon bankacılığı için 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı işlemlerine daha sonrasında da müşteri hizmetlerine bağlanılması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede kredi kartı borcunun ödenemediği ve yapılandırmaya gidilmesi beyan edilerek bu husus hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda işlemler kolayca yürütülebilmektedir.

Kredi borcu yapılandırmalarında masraf alınıyor mu ?

Her kredi borcu yapılandırması konusunda bankalar komisyon aldıklarını belirtebiliyor. Bu konuda kesin yanıtı banka şubelerinden öğrenmek mümkün. Kredi borcunun yapılandırma amacına odaklanmanız gerekiyor. Eğer ki borcu ödeyemez durumda iseniz kesinlikle yapılandırma hizmeti almanızda fayda olacaktır. Ancak faiz oranları düşmesi söz konusu ise aradaki fark tutarı çok değil ise yapılandırmak gereksiz hatta daha da zarar verebiliyor mevcut krediye.

Tüm borçların tek bankada ve düzenli taksitler ile ödenmesine olanak sunan bu ihtiyaç kredisi ürünü 36 aya varan faiz oranları ile kullanıma sunulmaktadır. Bu kredi seçeneğinden yararlanılabilmesi için de bankanın herhangi bir şubesine gidilmesi ve banka yetkilisi ile görüşülmesi gerekmektedir. Bu kredi ürünlerinden yararlanılabilmesi için SMS ile başvuru tercih edilmemelidir. Kredi notunun düşük olması gibi etmenler kredinin direkt olarak red cevabı almasına yol açabilmektedir. Bu nedenle Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma ya da borç transfer kredisi seçeneklerinden yararlanılabilmesi için bizzat şubeye gideler yetkililer ile görüşülmesi önerilmektedir.

Kredi borçları günümüz şartlarında her 4 müşteriden 1 tanesinde görülmekle beraber, tüketicilerin artan borç oranına karşın halen de kredi kartı sayısında artış göstermesi zıt olacak kötü durumlardan bir tanesidir. Yani borcunuz var ise bunları kredi kartlarından nakit avans çekerek ödemek mantıksız gelecektir.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir