Denizbank Esnek Ticari Kredi Kampanyası

Ticari bir işletmeye sahip olan kişiler veya ticari bir işletmeye sahip olmak isteyen kişiler önlerinde bulunan finansman sonunu aşabilmekte zorlandıkları durumlarda tercih edilecek en ideal yol ticari finansman sunan krediler olmaktadır. Bankalar ise ticari bir işletmeye sahip olan bütün müşterilerine bütçelerine uygun seçenekleri alternatifleri sunmaktadırlar.

 

Sunulan alternatifleri ideal koşullarda veren bankalardan bir tanesi de Denizbank‘dır. Denizbank ticari işletmeye sahip kişiler için düzenlediği yeni kredi ürününün tanıtımını internet aracılığıyla müşterileriyle paylaşmıştır. Denizbank‘ın ticari işletmelere sunmuş olduğu esnek oluşumlu vadelerle ve makul faiz oranlarının yardımı ile işletmeler finansman problemlerine çözüm bulmuş oluyor.

Denizbank KOBİ destek kredileriyle işletme sahibi kişilere taksitli seçeneklerle krediler sunmaktadır. Ayrıca kullanmış olduğunu ticari taksitli kredinin faiz oranı, piyasalardaki faiz oranı değişimlerinde etkilenmemektedir. Kredinin vadesi boyunca bu ticari taksitli kredinin faiz oranı sabit bir şekilde kalmaktadır. Sahibi olduğunuz işletmenizin gerekli ihtiyaçlarını daha fazla ertelememeniz için sizler de esnek oluşumlu vadelerden ve makul faiz oranlarından yaralanabilmeniz için Denizbank şubelerine hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere uygun kredi ürünüyle sahibi olduğunuz işletmenizin ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirsiniz. İş yeri sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda ve nakit akışlarının düzenine göre esnetilen bu kredi ürünüyle işletme giderlerinizi ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir, kredinin geri ödemelerini bankayla birlikte uyguladığınız ödeme planları dahilinde bütçenizi zorlamadan uygun vade seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Denizbank Esnek Ticari Kredi Kampanyası sunduğu avantajlar kapsamında, sabit eşit taksitli veya firmanızın nakit akışına uyan koşullarda esnek geri ödeme yapabilme imkanlarıyla TL veya dövize endekslenmiş olarak kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. 36 aya kadar taksit seçenekleri ile de rahatça ödeyebildiğiniz kredinizi İşletme Kart’ınız bulunmaktaysa 7/24 hizmet veren Denizbank ATM’lerinden veya Denizbank internet bankacılığı aracılığıyla kredi kullanım talebinde bulunabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir